Dárek zdarma za každých 3000 Kč nákupu!
WORK!

O nás

Obchodní údaje společnosti UNCS a.s.:

UNCS a.s.

IČ: 25738011

se sídlem Bečovská 1623/13a, Praha 10, PSČ 104 00

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 5794

 
DIČ:       CZ25738011
Tel.:     +420 222 592 440
E-mail:   info@uncs.eu
Web:      www.uncs.eu
 
 

KLIENTSKÝ SERVIS

Kvalitní klientský servis je samozřejmostí. S jakýmkoliv dotazem či připomínkou se na nás můžete obrátit ve dnech Po-Čt: 8:00 - 16:00, Pá: 8:00 - 15:00.

Telefonicky – 222 592 440

E-mailem - info@uncs.eu

 

GARANCE KVALITY

Díky více než 25ti letým zkušenostem s prodejem a výrobou si můžeme dovolit garantovat tu nejlepší kvalitu, originalitu a spokojenost s výrobky naší značky.

Důležitý je samozřejmě i kvalitní servis, který se týká dopravy. Poskytujeme široký výběr z mnoha dopravců a ceny za dopravné se snažíme stále držet na minimu. Navíc při objednávce v hodnotě 2000Kč a vyšší, je poštovné hrazeno námi.

 

AKTUÁLNÍ KOLEKCE

Značka UNCS se řídí aktuálními módními trendy, které se často mění. Proto v období jednoho roku vznikají dvě kolekce doprovázené katalogy – Jaro/Léto a Podzim/Zima. Produkty z nové kolekce se objevují na e-shopu a v kamenných prodejnách v průběhu celého roku.

 

SPOLUPRÁCE

Díky stále vzrůstající oblibě značky UNCS můžete naše kamenné prodejny najít po celém světě. Pokud máte zájem o spolupráci s naší společností, neváhejte nás kontaktovat. Každou nabídku s Vámi rádi prokonzultujeme.

 

NEWSLETTER

Newsletter slouží k informování zákazníků o novinkách z aktuální kolekce, o víkendových akcích,  snižování cen produktů, či sezónních výprodejích.

 

UNCS PRODEJNY

V České republice se nachází celkem patnáct obchodů s oblečením značky UNCS. Sedm z nich je označeno jako UNCS PREMIUM STORE. To znamená, že se jedná o obchody provozované námi. Zbývajících osm prodejen provozují naši obchodní partneři. 

Seznam prodejen naleznete ZDE.

 

STÍŽNOSTI A PŘIPOMÍNKY

Pokud jste byli s něčím nespokojení, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky. Vše s Vámi rádi probereme a vynasnažíme se vyřešit nepříjemnost ku spokojenosti obou stran.

Pokud naopak máte z něčeho radost, chtěli byste pochválit například slečny asistentky, či cokoliv jiného, opět nám neváhejte napsat. Garantujeme Vám, že se pochvala, či připomínka vždy dostane na ta správná místa.

 

PREZENTACE FIRMY A ZNAČKY UNCS
 

Profil společnosti a značky UNCS ke stažení ZDE.