Poštovné zdarma při nákupu nad 3000 Kč
WORK!

O nás

O nás

 

Jsme UNCS – Unlimited Clothing Style – značka s tradicí od roku 1989, která do tehdejší nabídky street & sportswear přinesla mladistvý, originální a hlavně sebevědomý přístup. Od té chvíle jsme se z ambiciózního nováčka stali zkušeným předním hráčem nejen v Evropě, ale postupně s úspěchem rosteme také na US trhu. UNCS jako UNlimited Clothing Style – to je styl oblečení bez limitů.

Ať jsi biker, combat sportovec nebo sis prostě oblíbil streetwear, vždycky se u nás můžeš spolehnout na nadstandardní nabídku velikostí a jedinečný design. UNCS pokrývá celkem deset rozměrových variant pro chlapy (XS-6XL) a pět standardních v módě pro ženy (XS-XL). My žijeme tvrzením, že styl v oblečení nelimituje jeho velikost, na tobě je neřešit a naše výrobky si pořádně užít. UNCS jako UNlimited Clothing Sizes – protože styl prostě žádné hranice ani omezení nezná.

Co vám nabízíme?

 

Našim zákazníkům koluje sebevědomí v krvi a design i kvalitu UNCS outfitu oceňují ve volném čase, při cvičení ve fitku, při sportu i v pracovním nasazení. Bez ohledu na to, jestli se právě chystáš na vyjížďku na motorce nebo zrovna řešíš výzvy ve firmě, vždycky oceníš vysokou kvalitu našich denim kousků, originalitu triček s potiskem i dokonalý střih kožených bund. Tepláky a tílka UNCS perfektně sednou při sportu, ale jejich komfort a efektní vzhled skvěle uplatníš i v běžném dni.

S obvyklými kolekcemi jaro/léto a podzim/zima vždycky najdeš kompletní outfit od hlavy k patě pro jakékoliv počasí. Jsme kreativní, takže se můžeš těšit na každoroční novinky, které prezentujeme katalogem s novou kolekcí pro další sezónu. UNCS jako UNlimited Selection and Seasons – výběr outfitu do každého počasí bez limitů.

Proč si vybrat právě nás?

 

Klíčová je kvalita použité bavlny. Naše cesta ke špičkovým výrobkům vede přes pečlivý výběr dodavatelů a jejich ojedinělých výrobních technologií. Bez ohledu na jejich geografickou polohu volíme bezpodmínečnou kvalitu a jsme tak schopni zajistit efektivní koordinaci celého procesu až po konečnou distribuci k rukám našich nadšených zákazníků. UNCS jako UNlimited Clothing Satisfaction – klíčová je pro nás spokojenost našich zákazníků.

Energie zákazníků, se kterou žijí pro svou svobodu a nezávislost, pro náš unikátní styl a vysokou kvalitu, pro výběr bez ohledu na velikost a aktuální podmínky – to je naše mise, náš cíl. Cíl naplnit význam spojení UNlimited Clothing Standard – vysoký standard streetwear módy bez limitů.