Poštovné zdarma při nákupu nad 3000 Kč
WORK!

Jak nakupovat

 1. Jak si mohu objednat?

  Proces objednávky probíhá ve čtyřech jednoduchých krocích.

  • Nejprve vložte vybrané zboží do nákupního košíku.
  • Vyberte místo, způsob doručení a způsob platby.
  • Následuje možnost přihlášení nebo nákupu bez registrace. Zde vyplníte dodací a fakturační údaje.
  • Posledním krokem objednávky je její rekapitulace a kontrola uvedených údajů před dokončením. Objednávku dokončíte klepnutím na tlačítko „Závazně objednat“ a na Vámi uvedený e-mail obdržíte potvrzení objednávky.
 2. Jak si správně vybrat svou velikost?

  Tabulku velikostí ke konkrétnímu zboží naleznete v záložce pod jeho fotografiemi. Pro správný výběr si vezměte nějaké své oblečení, které vám velikostně sedí a změřte jej v místech tak, jak naznačuje obrázek pod velikostní tabulkou. Porovnejte naměřené hodnoty s tabulkou a vyberte správnou velikost. Stručně řečeno - neměřte sebe, měřte své oblečení.

  Kdyby se však přeci jen stalo, že oblečení vám nebude vyhovovat, nemusíte se bát. Oblečení vám bez problému vyměníme za jinou velikost (nebo zcela jiné zboží), či jej můžete do 14 dnů vrátit.

 3. Jaké jsou možnosti doručení a kolik stojí poštovné?

  Jak posíláme?

  Zboží je v rámci České republiky dodáno dle Vaší volby prostřednictvím DPD Private, PPL (Private, Parcelshop) a Zásilkovny.

  Kolik stojí poštovné?

  Poštovné se liší dle dopravce a způsobu platby. Při zakoupení zboží v hodnotě nad 2.000,- Kč je při doručení zboží na území České republiky doprava zdarma.

  Způsob dopravy a platby

  Platba předem (bankovním převodem, platební kartou online, PayPal, ePlatba)

  Platba při převzetí

  (dobírkou)

  Platba platební kartou dopravci

  DPD Private[1] 

  89 Kč

  109 Kč

  109 Kč

  PPL Private

  79 Kč 99 Kč 99 Kč
  PPL Parcelshop[2] 69 Kč 89 Kč

  x

  Zásilkovna

  49 Kč

  64 Kč

  x

   

  [1] Doručení na zvolenou adresu a možností řídit si balíček v aplikaci DPD Kurýr.

  [2] Doručení do výdejního místa.

  Při zakoupení zboží v hodnotě nad 2.000,- Kč je při doručení zboží na území České republiky doprava zdarma.

 4. Za jak dlouho mi přijde zásilka?

  Kdy odesíláme?

  Zboží expedujeme tentýž pracovní den (nejdéle následující pracovní den), pokud je objednávka odeslána a potvrzena do 8:00. Pokud je objednávka odeslána a potvrzena později nebo v jiný než pracovní den, je zboží expedováno následující pracovní den.

  Kdy mi zboží přijde?

  Dodací lhůta činí 1-3 dny od expedice zboží, v závislosti na jednotlivých způsobech dodání zboží.

 5. Jakým způsobem mohu platit?

  Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy můžete uhradit následujícími způsoby:

  • Dobírkou
  • Bankovním převodem na účet prodávajícího vedený u UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., č.ú. 1387554044/2700
  • Prostřednictvím služby PayPal
  • Platební kartou online (MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron)
 6. Jak mohu vrátit či vyměnit zboží?

  V případě, že Vám zakoupené zboží z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, můžete využít možnosti odstoupení od kupní smlouvy s vrácením peněz anebo bezplatné výměny zboží, a to do 14 dnů od převzetí zboží.

  K odstoupení od smlouvy i k provedení výměny zboží můžete použít tento formulář, který prosím vyplňte a zvolte požadovaný způsob vyřízení. Veškeré další pokyny pro vrácení zboží jsou popsány k posledním kroku formuláře.

 7. Jak postupovat při reklamaci?

  Do kdy mohu zboží reklamovat?

  Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u zboží v době 24 měsíců od převzetí. Reklamaci je třeba uplatnit bez zbytečného odkladu poté, kdy je vada zboží zjištěna.

  Kam mám poslat zboží?

  Zboží zakoupené prostřednictvím e-shopu je pro uplatnění reklamace třeba doručit na náklady kupujícího na adresu UNCS a.s., e-shop, Bečovská 1623/13a, Praha 22., PSČ 104 00. Pro urychlení procesu je doporučeno, aby kupující společně s oznámením o reklamaci zaslal také kopii faktury vystavené prodávajícím.

  Jak mám poslat zboží?

  Zboží je třeba předložit k reklamaci čisté, tzn. nepoužité nebo eventuálně vyprané, a všeobecně hygienicky nezávadné.

  Prodávající kupujícím doporučuje, aby zboží k reklamaci zasílali doporučeně anebo jiným způsobem tak, aby zásilku bylo možno v průběhu přepravy sledovat a aby byla zásilka pojištěna. Lze tak předejít komplikacím v případě zdržení či ztráty zásilky při přepravě.

  Při uplatnění reklamace kupující popíše vadu zboží a zvolí nárok z vadného plnění. Prodávající upozorňuje zákazníky, že zboží zaslané k reklamaci na dobírku nebude převzato.

  Kdy bude moje reklamace vyřízena?

  Prodávající rozhodne o reklamaci ihned, ve složitých případech do tří pracovních dnů. Do této lhůty se nezapočítává doba přiměřená podle druhu výrobku či služby potřebná k odbornému posouzení vady. Kompletní reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající se zákazníkem nedohodne na delší lhůtě. Marné uplynutí této lhůty se považuje za podstatné porušení smlouvy a kupující může v takovém případě uplatnit kterýkoli z nároků z vad, i kdyby mu do té doby nenáležely.

  Úplné znění reklamačního řádu naleznete zde.