Poštovné zdarma při nákupu nad 3000 Kč
WORK!

Vrácení nebo výměna zboží

K odstoupení od kupní smlouvy (vrácení peněz) i k provedení výměny zboží zakoupeného na e-shopu slouží jednoduchý online formulář. V něm si zvolíte, zda si přejete od kupní smlouvy na dané zboží odstoupit, či zda chcete zboží z objednávky vyměnit za jinou dostupnou velikost.

  • Odstoupení od kupní smlouvy či výměna zboží je možná do 14 dnů od převzetí zboží
  • Při první výměně Vaší objednávky hradíte pouze náklady na vrácení původního zboží a vyměněné zboží je následně dodáno zdarma.
  • Výměnu zakoupeného zboží za jiný druh zboží je možno řešit pouze odstoupením od smlouvy ve lhůtě 14 dnů a novou objednávkou.
  • Peněžní prostředky jsou vráceny nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve, než obdržíme zboží nebo důkaz o tom, že bylo odesláno.
  • Vyměněné zboží je vždy odesláno stejným dopravcem na stejnou adresu/odběrné místo, jako byla zaslána původní objednávka.
  • Pokud kupující odstoupí od smlouvy o dodávce zboží, ke kterému obdržel od prodávajícího dárek zdarma, a celková cena dané objednávky klesne pod sumu, k níž prodávající poskytuje takový dárek, je kupující povinen s vraceným zbožím vrátit i tento dárek. V případě, kdy je dárkem zboží v uzavřeném obalu, které po vynětí z obalu z hygienických důvodů není možné vrátit (např. spodní prádlo, rouška apod.), musí být dárek vrácen v původním uzavřeném obalu, tedy nevybalený a hygienicky nezávadný. Pokud kupující dárek takto nevrátí, je povinen uhradit prodávajícímu obvyklou cenu dárku; prodávající je v takovém případě oprávněn započíst svůj nárok na cenu dárku na nárok kupujícího na vrácení kupní ceny po odstoupení – kupujícímu je tedy kupní cena vrácena v hodnotě ponížené o příslušnou částku.

Pro přístup k formuláři je nezbytné znát číslo objednávky a e-mail, s nímž bylo zboží objednáno.

Po odeslání formuláře Vám obratem bude zaslán potvrzovací e-mail.

Zadejte číslo objednávky a e-mail spojený s objednávkou