Poštovné zdarma při nákupu nad 3000 Kč
WORK!

Ženy chtějí stylové i pohodlné oblečení zároveň | UNCS a.s.

Ženy chtějí být oblečené stylově, ale zároveň se přitom cítit pohodlně

Žena pózující v dámském body a legínách

Móda některých značek nedává příliš možností ke skloubení těchto dvou požadavků. Být oblečená slušivě a zároveň komfortně je přitom přání většiny žen. Upnuté střihy z látek, které nejsou přirozeně pružné, nejsou pro každého. Naopak pohodlných, ale beztvarých oděvů si ženy užily v minulosti už také dost.

Naštěstí jsou doby takových nesmyslů definitivně pryč. Zejména vývoj moderních materiálů umožnil designérům a výrobcům dámské módy dopřát svým zákaznicím atraktivní kousky bez kompromisů. A je jedno, jestli vybíráte z oděvů pro volný čas nebo pro sport.

Odpovídající velikost je klíč k pohodlí

Nečeká vás nejspíš první nákup oblečení v životě, takže svou konfekční velikost pravděpodobně znáte. Pokud ale přece jen u některých kousků tápete, typicky třeba v případě dámských legín nebo při výběru dámského body, je fajn mít na výběr. Oblečení obepínající tělo je právě proto k dostání i v menších, nebo naopak větších velikostech, než je běžná škála od S/M/L.

Právě body nebo dámské fitness legíny UNCS tak pořídíte i ve variantě XS určené pro opravdu štíhlé postavy. Spravedlnost ale existuje, a zkrátka tak nepřijdou ani holky většího vzrůstu nebo kypřejších ženských proporcí. Ty mohou zvolit velikost XL a dopřát si stejný styl i pohodlí. Důležité je vybrat správnou velikost a cítit se pohodově ve své kůži. Není důležitá jen volba velikosti, ale také materiálu, který pohodlí značně ovlivňuje. 100% bavlna nebo kombinace s elastanem, zvol si přesně to, co ti sedí a podtrhni svoji sebedůvěru.

Konvence nech doma a vyraž ven třeba v dámských teplákách

Stejně jako nové materiály posunuly možnosti volby střihů a výrobních postupů, nekladou se meze ani originalitě při výběru kombinací jednotlivých kousků. Kdo řekl, že v chytře nakombinovaných dámských teplákách a/nebo dámské mikině se nedá vyrazit v lodičkách klidně i na víkendovou párty? Kdo tvrdí, že dámský svetr nebo jarní bundu nelze využít při volnočasové aktivitě s kamarádkami?

A pokud vás ani v práci nelimituje přísný dress code, není třeba si ani tam lámat hlavu nad tím, co je považováno za vhodné casual denní oblečení. Můžeš být za rebelku, nebo klidně i dračici. Jak je libo, každá podle své odvážnosti. Ostatně pěkným dámským tričkem nikdy nic nezkazíš, hlavní je tvůj pocit a tvůj styl. Kombinujte, variantám se meze nekladou!

Dámská móda pro opravdové ženy

Podstatné při tom všem je, jak se cítíš právě ty. Nikdo nemůže diktovat někomu svůj styl – je to unikátní reprezentace tebe samotné a toho, co chceš svým outfitem komunikovat navenek. Oblečením od UNCS můžete podtrhnout své silné stránky, a zapomenout nebo vylepšit ty méně silné. Pojďte si výběr dámské módy užít a najít svůj vlastní, osobitý styl.