WORK!

Pánska vesta Hellfire

materiál: 100% Hovězina
code: 056355
Ľutujeme, tovar je vypredaný. Môžete si však vybrať podobný tovar z kategórie vesty

Pánská vesta Wheeler

103,90 EUR
 

Pánská kožená vesta z přírodní usně, k jejíž zhotovení byly použity výhradně kvalitní materiály. Zvláštní povrchovou úpravou bylo dosaženo vzhledu, který přípomíná neupravené usně, kde rozdíly v barevném odstínu, drobné jizvy, škrábance a přírodní kresba líce nejsou vadou – naopak žádoucím znakem přírodních usní.

Kůže je přírodní produkt, který se musí pečlivě ošetřovat. Silný déšt, sníh a nečistoty koženým výrobkům škodí. Mají-li být zachovány hodnoty usnového oděvu, musíte dodržovat několik zásad pro péči o něj.

- Před použitím či či v průběhu nošení je vhodné oděv impregnovat kvalitním přípravkem (Waterstop, Antirain, Sportspray nebo Dress)

- Vyvarujte se poškrábání líce usně a potřísnění minerálními tuky a oleji!!

- V případě zmoknutí oděv nesušte u silných tepelných zdrojů, ale zavěste jej na vhodné ramínko při pokojové teplotě

- K odstranění nečistot doporučujeme nejdříve zkusit znečištěná místa vyčistit pomocí speciální gumy jemným přegumováním, nebo použít tampon navlhčený v čistící pěně, která kůži navíc vyživuje. V krajním případě je možné použít mýdlovou vodu.

 

Nie ste si istí ako zvoliť správnu veľkosť oblečenia? Najjednoduchší spôsob ako správne vybrať veľkosť je určite tento:
Vezmite nejaké svoje oblečenie, ktoré vám veľkostne sedia a zmerajte ho na miestach, tak ako naznačuje tabuľkou nižšie. Porovnajte namerané hodnoty s tabuľkou a vyberte správnu veľkosť. Stručne povedané - nemerajte seba, merajte svoje oblečenie.
Keby sa však predsa len stalo, že oblečenie vám nebude vyhovovať, nemusíte sa báť. Oblečenie vám bez problémov vymeníme za inú veľkosť, či ho môžete do 14 dní vrátiť.

  M XL 3XL
Hrudník 62 68 74
Délka 57 59 61
Spodní šířka 46 - 57 53-62 59-68

 

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie