Poštovné zdarma při nákupu nad 3000 Kč
WORK!

SOUTĚŽ - DAKAR 2021

#UNCSDakar

  

Chcete si s námi zasoutěžit?

Sdílejte s námi vaší originální fotku a ukažte nám, jak fandíte Dakaru. Podmínkou je, že na fotce musí být vidět alespoň jeden produkt UNCS z klasické nebo dakarové kolekce. Fotku nám pošlete prostřednictvím zprávy na Facebooku s krátkým popiskem. Na Facebooku UNCS v albu s názvem Soutěž – Dakar budeme přidávat zaslané fotky s hashtagem #UNCSDakar.

 

TRVÁNÍ SOUTĚŽE?

Soutěžíme od 8.1. do 17. 1.

 

KDO ROZHODNE O VÝHERCI?

O výherci rozhodujete vy, fotka s největším počtem liků vyhrává.

 

O CO HRAJEME?

1. místo: dárkový poukaz na e-shop v hodnotě 3000 Kč + kalendář Big Shock Racing 2021
2. místo: dárkový poukaz na e-shop v hodnotě 2000 Kč + kalendář Big Shock Racing 2021
3. místo: dárkový poukaz na e-shop v hodnotě 1000 Kč + kalendář Big Shock Racing 2021

 

________

Souhlas s poskytnutím a použitím fotografie a podobizny: 

Poskytnutím fotografie osoba poskytující fotografii souhlasí se zobrazením, sdílení a rozšiřováním této poskytnuté fotografie zobrazující podobiznu poskytovatele fotografie nebo jiné třetí osoby na stránkách Facebook společnosti UNCS za účelem účasti a propagace ve výše uvedené soutěži. Poskytovatel fotografie souhlasím s tím, že společnost UNCS je oprávněna v souvislosti s výše uvedenou soutěží tyto fotografie přiměřeně upravovat a zpracovávat. Osoba, jež poskytla fotografie nebo je zobrazena na poskytnuté fotografii může tento souhlas písemně prostřednictvím stránek Facebook UNCS nebo e-mailu: info@uncs.eu kdykoliv odvolat; v takovém případě bude daná fotografie automaticky vyřazena za soutěže. Poskytovatel fotografie poskytnutím fotografie současně prohlašuje, že třetí osoba zachycená na poskytnuté fotografii udělila s pořízením své podobizny a jejím poskytnutím pro výše uvedené účely bezpodmínečný souhlas.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace